Závěsná křesla do bytu i na zahradu

Houpajda vznikla v dětské kavárně Matky Sobě v Kutné Hoře roku 2016.

Potřebovala jsem dát do prostoru houpačku, která nikoho nezraní. Vznikla jednoduchá látková kapsa, která svůj účel splnila. Děti mi však jednoho dne do látkové houpačky naházely pár polštářů. Trochu jsem polštáře porovnala a houpačka dostala nový rozměr. "Polštáře je potřeba dát dovnitř, aby jej děti nerozhazovaly", řekla jsem si. Začalo se tak rodit závěsné křeslo - Houpajda. 

 

Proč právě Houpajdu?

Křesla vynikají svou pohodlností. Jsou ergonomicky navržena tak, aby se celé tělo cítilo dobře (od hlavy po plosky nohou). Váha těla se rozloží po celé délce zad, tedy nezatěžuje křížovou kost, kterou sedavým způsobem velmi často zatěžujeme. Svaly se od páteře oddálí a to samé udělají obratle. Houpajda Vás podrží. Už jen při pohledu Vás napadne, že to musí být ohromně příjemný zážitek

Plné strany navozují dojem úkrytu/bunkru/osobního prostoru, kde můžete v důvěře pustit vše, co je potřeba. Budí dojem otevřené matčiny náruče, která konejší a uklidňuje. Mnohdy si ani neuvědomujeme, jak nám toto chybí. 

Látky vybírám pečlivě. Volím pevné, stálé a funkční čalounické materiály, které vydrží po generace. Mají vysokou oděruvzdornost, stálost na světle a díky novým technologiím se výborně čistí.

Ani my, ani výrobci nechceme, aby se látky často praly - díky za tyto pokroky. 

Jedná se o kus nábytku, který levituje v prostoru. Uvidíte, že se Houpajda stane centrem dění a radosti.

Více o terapii houpání zde

Nechte se obejmout...

Minulý rok značka zazářila na výstavě Czech Design Week, tento rok se blýskla na týdenní výstavě Prague Design week a For Interior v PVA. 

Ráda bych v dalších letech navštívila Designblok, Dyzajnmarket a hlavně se spoluúčastnila na vzniku relaxačních zón ve firmách či navržení Hopajdové kavárny/hubu.

KONTAKT:

+420 602 424 197

houpajdy@gmail.com

ADRESA:

NEPROPÁSNI NOVOU KOLEKCI:

Malešov

28541

Česká republika

© 2019. Proudly created with Wix.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon