Učitelka designérkou a švadlenou

Dnes vymýšlím, navrhuji a šiji. Dříve jsem učila a hodně mluvila a bakterie pod "mikrákem" krotila. 

 

Jsem tzv. multipotenciál. Dříve se říkalo, "Kdo neumí, učí", ale my vážně můžeme dělat hodně věcí. Mám ráda praktické a vkusné věci. Ráda pomáhám lidem a působení v dětské kavárně, mne navedlo na myšlenku závěsných křesel. Často jsem viděla děti, jak jsou v křesle šťastné. S rodiči se tam radostně tulí a společně vymýšlejí hry na piráty v lodi, či štěňátka v pelíšku. Mně křeslo také hodně pomohlo. Ne vždy jsem byla tak usměvavá, jako na fotkách a v těžkých chvílích mne podržela.

Věřím, že na lidi (nejen na ně) působí prostředí, kde tráví většinový čas. 

Houpací křeslo Vás donutí odpočívat, protože když se posadíte, už nechcete ven. Je to takový řízený odpočinek.

Udělejte si tedy na sebe čas. Vy přeci víte, že ho Vaše tělo potřebuje.

Jsem vystudovaná "úča" přírodních věd a dělá mi radost tvořit zajímavé a užitečné věci. Kdyby měla být křesla jen "pěkná", tak si vymyslím něco jiného. Hezkých věcí je na skládkách hromada.

Jsem ve znamení ryby, máma dvou dětí,  samoživitelka  bez telky, jsem inspirací, někdy pěkně otravná a přesto často fantastická! Děkuji za důvěru ....

Mgr. Tereza Řeháková

Pokládáte si také tyto otázky?

  • Kam bychom křeslo dali?

Nejlepší místo, je takové, kde je na ni prostor. Rozpěrka má 130 cm a je dost možné, že se bude pohybovat i do stran. Pokud máte podkroví, rozpěrku zkrátím, nebo ji můžeme úplně vynechat a ukotvit lana na dva háky.   

  • Na co ho pověsíme?

Pokud máte trám, panel či cihlu jste šťastlivci. Ukotvení je možné a je i jednoduché. Nebojte se oslovit profesionály v železářstvích. Než stresovat muže, který je zdatnější v intelektuálních disciplínách, zvolte objednávku přes hodinového manžela. Ušetříte si hádku a rychlost instalace bude nevídaná. Sádrokarton lze řešit koupí stojanu (dřevěného/kovového) jenž umístíte dovnitř i ven. Odkaz, kde jej koupit ráda zašlu. 

  • Je moc drahé!

Nezoufejte. Pro někoho je drahé, pro někoho levné. Cena a její výpočet byl pro mě oříšek, proto jsem přivolala na pomoc profesionály. Zda-li srovnáváte houpací křesla na internetu, vždy najdete levnější varianty. Jedná se většinou o křesla z rozvojových zemí, kde švadlenka/tkadlena (pokud jím není stroj) nedostane spravedlivou odměnu. Určitě jste o tomto problému etického obchodu už slyšeli. Má cena je spravedlivá pro život v České republice a ohleduplná k Vám, protože chci aby byla dostupná.

Nově jsem teď vymyslela platbu na splátky. Inspirovaly mě "matky samoživitelky", mezi kterými trávím spoustu času. 

  • Dá se prát?

Ano, všechny houpací křesla se dají prát na 30°C. Výplň se vyndá rozepnutím suchého zipu a houpačka se hodí do pračky. Křesla s technologií Aquaclean se mohou čistit pouze mokrou houbičkou, ale 30°C výrobce také povoluje. Je dobré snížit otáčky, aby se vlákna nepolámala. 

  • A co když nebudu spokojená?

Tento dotaz zatím nepadl, ale kdyby, do 14 dnů lze houpačku nepoškozenou vrátit a já Vám vrátím peníze (a ráda vyslechnu důvod, moc mi to pomůže). Záruka na výrobek jsou 2 roky. Tyto informace najdete v obchodních podmínkách.

  • Myslím, že ho vůbec nepotřebuji! 

Ano! Naprosto Vám rozumím. I já občas preferuji koupi něčeho důležitějšího, ale když jsou peníze napíšu si vedle sebe co jsem chtěla a losuji. Třeba budete mít šťastnou ruku. Na druhou stranu, dost často nakupuji věci co vůbec nepotřebuji, už jsem si zvykla :)) Křeslo je vhodné koupit i jako dárek. Mnoho lidí by nenapadlo si takovou věc koupit a pak, budou Vám líbat ruce!!

To je prozatím vše. Další texty v kategorii BLOG :)

KONTAKT:

+420 602 424 197

houpajdy@gmail.com

ADRESA:

NEPROPÁSNI NOVOU KOLEKCI:

Malešov

28541

Česká republika

© 2019. Proudly created with Wix.com

  • Black Facebook Icon
  • Black Instagram Icon